Volkswagen ID saņems pirmo lielāko programmatūras atjauninājumu

Volkswagen ID ir vadošā elektrisko transportlīdzekļu sērija no Vācijas koncerna, kas diezgan labi pārdodas savas dzimtās Eiropas tirgū. Nesen kļuva zināms, ka Volkswagen gatavo pirmo liela mēroga programmatūras atjauninājumu ģimenes ID, kas tiks uzstādīts "pa gaisu".

Programmatūras jauno versiju ar nosaukumu Software 2.3 saņems ID.3, ID.4 un ID.4 GTX transportlīdzekļi. Visiem iepriekš minētajiem modeļiem ir iespēja atjaunināt programmatūru, izmantojot tiešu interneta savienojumu ar Volkswagen serveriem. Tādējādi, lai iegūtu jaunu programmatūru, jums nevajadzēs apmeklēt servisa centrus, kā tas bija iepriekš.


Jaunajai programmatūrai jābūt vienkāršākam un efektīvākam risinājumam visiem sērijas ID īpašniekiem. Autovadītājiem noderēs uzlabota satiksmes atpazīšana, uzlabota multivides centra veiktspēja, uzlabota transportlīdzekļu lietošanas statistika un daudz kas cits.

Protams, ir daudz ērtāk saņemt liela mēroga atjauninājumus "pa gaisu", nevis veikt apkopi, taču Tesla šī tehnoloģija ir bijusi kopš 2012. gada, savukārt daudzi lielie autoražotāji tikai tagad ievieš līdzīgas funkcijas savās sērijās.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/