Ferrari Testarossa sporta auto atdzima Šveicē

Šveices amatnieki no Officine Fioravanti komandas atdzīvina nezūdošo itāļu sporta auto klasiku un izgatavo pilnvērtīgu leģendārās Ferrari Testarossa kopiju, kas savulaik sacīkšu trasē radīja šļakatas. Šajā gadījumā auto gan ārēji, gan tehniski būs maksimāli pietuvināts oriģinālam.

Zem šī izskatīgā vīrieša pārsega būs paslēpts 517 zirgspēku benzīna dzinējs, ko pārstāv V12 dizains ar divām turbīnām. Šis izskatīgais vīrietis strādā ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu. Rezultātā mēs iegūstam paātrinājuma dinamiku līdz simtiem 5,8 sekundēs ar maksimālo ātrumu 290 kilometri stundā.


Runājot par automašīnas izskatu, tas atkārto slavenā senča aprises viens pret vienu. Taču virsbūve tiks pilnībā salikta no oglekļa šķiedras, kas ietaupīs 130 kilogramus svara. Tāpat šeit tiks uzstādīti LED priekšējie lukturi, kas stilizēti kā klasiski lampu apgaismes ķermeņi.

Kopumā projekts ir pelnījis sacīkšu klasikas cienītāju uzmanību un cieņu. Galu galā, pateicoties šādiem entuziastiem, modeļi, kas jau sen ir aizgājuši no montāžas līnijas, turpina dzīvot.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/