Ķīnā tiek palaists Aiways U6 akumulatoru krosovers

Jaunais ar akumulatoru darbināms krosovers Aiways U6 gatavojas sākt tirdzniecību Ķīnā. Automašīna ir mūsdienīgs transportlīdzeklis, kas aprīkots ar autopilota funkciju, modernu virsbūvi ar zemu aerodinamisko koeficientu, kā arī iespaidīgu 650 kilometru attālumu NEDC ciklā.

Faktiski Aiways U6 krosovers ir vietējais Tesla modeļa Y vietējais analogs, kam ir līdzīgas tehniskās īpašības. Turklāt šī automašīna ir daudz lētāka nekā tās ievērojamais konkurents, jo to ražo Ķīnā.


Taisnības labad jāatzīmē, ka arī apdares materiālu kvalitāte un automašīnas kopējais dizains ir zemāks par Tesla, kas tomēr neliedz Aiways U6 būt diezgan skaistai un ērtai automašīnai. Sabiedrība jau varēja pieskarties modelim nesenajā auto izstādē Šanhajā, un tagad automašīna beidzot ir sasniegusi iepriekšējās ražošanas posmu.

Pagaidām nav precīzi zināms, vai Aiways U6 tiks ražots eksportam, taču citu Ķīnas elektrisko automašīnu panākumi rietumu tirgū ir iepriecinoši. Kopumā modelis spēj konkurēt ar firmas elektriskajiem krosoveriem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/