Porsche Cayenne Turbo GT ir kļuvis par pilnvērtīgu sporta automašīnu

Porsche Cayenne ir burtiski leģendāra automašīna, ko ražo pasaulslavens vācu autoražotājs, taču šis krosovers nekad nav bijis sporta modelis. Pat dažas modeļa sporta versijas vismaz līdz šim nebija sasniegušas pilnvērtīgas sacīkšu automašīnas klasi.

Jaunais Porsche Cayenne Turbo GT ir pilnīgi atšķirīgs automobilis, kas paredzēts sporta automašīnas izgatavošanai no vācu krosovera. Šim nolūkam modelim ir jaudīgs dzinējs, daudzu galveno sastāvdaļu izsmalcinātība, kā arī sportisks aerodinamiskais dizains.


Jaudas bloks ir diezgan jaudīgs V8 motors, kas spēj attīstīt 640 ZS. jauda. Tajā pašā laikā pats dzinējs lepojas ar jaunu kloķvārpstu, virzuļu grupu un modernu gāzes sadales mehānismu. Kopumā inženieri ir strādājuši pie spēkstacijas 100 procentiem.

Rezultātā jaunais Turbo GT var sasniegt simtu tikai 3,3 sekundēs, savukārt automašīnas maksimālais ātruma ierobežojums ir iespaidīgs 300 km / h. Saistībā ar palielināto jaudu ir palielināts arī pneimatiskās balstiekārtas stingums, uzlabota ripošanas stabilitāte, kā arī vilces vektorēšana.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/