Hyundai koncerns rada jaunus elektrolizētājus

Korejas koncerns Hyundai nopietni domā par ūdeņraža automobiļu tehnoloģijas uzlabošanu, kas kopā ar elektriskajiem transportlīdzekļiem ir visdaudzsološākās iespējas mūsdienu transportlīdzekļiem. Kā jaunu projektu uzņēmums ir sadarbojies ar Kanādas nākamo ūdeņradi, lai kopīgi izstrādātu sārmainā ūdens elektrolīzes sistēmas.

Šī projekta galvenais mērķis ir videi draudzīga ūdeņraža degvielas ražošanas metode, kas novērš oglekļa dioksīda emisijas un izmanto atjaunojamos enerģijas avotus. Šīs ūdeņraža ražošanas metodes izredzes ir diezgan spilgtas, jo šī metode atbalsta rūpnieciskās ražošanas apjomus.


Šobrīd abu uzņēmumu inženieri strādā pie nākamā ūdeņraža bloka, kas jau parāda tā efektivitāti un veiksmīgi darbojas testa režīmā. Tomēr ir zināmas grūtības ar procesa stabilitāti, kas prasa pastāvīgu katalizatoru pieejamību veiksmīgai reakciju norisei.

Jebkurā gadījumā ūdeņraža transportlīdzekļu tehnoloģija strauji attīstās, un Hyundai plāno līdz 2025. gadam 25 procentus no tā aizstāt ar ūdeņraža degvielas šūnu transportlīdzekļiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/