VW grupa izklāsta vienas platformas plānus

VW grupa iet līdzi laikam un arvien vairāk strādā pie daudzsološiem jauniem elektriskajiem transportlīdzekļiem. Uzņēmuma stratēģija paredz sistemātisku pāreju uz elektromobiļiem, kā rezultātā līdz 2040. gadam visam ražotāja modeļu klāstam vajadzētu kļūt par 100% videi draudzīgu.

Lai šī pāreja notiktu efektīvāk, uzņēmumam ir nepieciešama moderna un ērta platforma, ko var izmantot visiem modeļiem, kas nāk no konveijera. Jaunajai "groza" SSP (Scalable Systems Platform) vajadzētu kļūt par šādu platformu.


Platformai ražošanas procesā jāieiet jau 2026. gadā. Tās galvenās priekšrocības ietver modulāru struktūru, daudzpusību un spēju realizēt jebkuras sarežģītības pakāpes arhitektūru. Arī šī platforma atbalsta universālo programmatūras arhitektūru E³ 2.0, kuras izstrāde jāpabeidz līdz 2025. gadam.

Saskaņā ar ziņojumu VW grupa jau tuvākajā nākotnē šajā platformā laidīs klajā jaunus modeļus. Jebkurā gadījumā inženieri un dizaineri negaidīs iepriekš minētos "groza" izlaišanas datumus masveida ražošanā, jo tā pamatparametri jau ir pieejami izstrādei.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/