Microcar Opel Rocks-e nonāca sērijā

Opel Rocks-e ir neparasts, pat pēc Eiropas standartiem, modelis, kas pircējiem piedāvās vienvietīgu elektrisko transportlīdzekli. Tajā pašā laikā automašīna lielāko daļu mezglu dalīs ar Citroen Ami, kas vairākās Vecās pasaules valstīs ir pārdošanā jau aptuveni gadu. Par to, kas sagaida jauna mikroauto pircējus - tālāk tekstā.
Modelis tiks aprīkots ar ārkārtīgi pieticīgu elektromotoru ar 6 kW jeb 8 ZS jaudu. Šis dzinējs spēj paātrināt transportlīdzekli tikai līdz 45 km / h, kas principā ir diezgan pieņemams lietošanai pilsētā. Uzlādējams akumulators ar tilpumu 5,5 kWh. ļaus nobraukt 75 kilometrus, savukārt tā pilna uzlāde ilgst tikai trīs stundas.

Ir pat kaut kā neērti runāt par tik neparastas mašīnas izskatu. Dizains ir līdzīgs iepriekš minētajam Citroen Ami, lai gan tam ir savas atšķirīgās iezīmes. Panorāmas logi, mazi riteņi, tukša kabīne ar minimālām nepieciešamajām iespējām - tas viss iekļaujas modeļa pieticīgajās izmaksās.
Starp citu, auto paredzēts pārdot par summu 7390 eiro, kas pēc Eiropas standartiem ir rekordzems. Protams, kāds var iebilst, ka šī pat nav automašīna un daļēji būs taisnība. Taču pilsētvidei šādu modeli pilnībā attaisno tā cena un ekonomija.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/