Apvienotā inflācija padara M sēriju vēl jaudīgāku

BMW nepārtraukti pilnveido savu tehnoloģiju. Un, lai gan iekšdedzes dzinēji elektrisko transportlīdzekļu attīstības kontekstā aktīvi zaudē pozīciju, bavāri turpina attīstīt šo virzienu. Pirmkārt, benzīna dzinēju attīstība no BMW nonāk sporta sērijā, kas nodrošina ievērojamu daļu no uzņēmuma ienākumiem.

Šajās ziņās mēs runājam par kombinētās inflācijas tehnoloģiju, ko taisnīguma labad izstrādā pati BMW un skaņošanas studija GP infinitas. Puiši no Hachenbach piedāvā kombinēto piedziņas kompresoru un klasisko biturbo uzlādi vienā pudelē, kas ļauj izspiest maksimālu efektivitāti no degvielas maisījuma.


Līdzīgu tehnoloģiju savulaik izmantoja Volvo, taču BMW nolēma spert ļoti drosmīgu soli, kas nozīmē sistēmas uzstādīšanu daudziem M saimes modeļiem. Mēs runājam par īpašajām M2, M3 un M4 versijām, kas tagad ir aprīkotas ar Hybrid Charger sistēmu. Tas ļaus automašīnām viegli pārspiest maksimālo ātruma ierobežojumu līdz 330 km / h.

Protams, par jaudas palielināšanu būs jāmaksā papildus, taču komplekts maksā tikai 3000 eiro, kas ir diezgan pieticīga cena, ņemot vērā kopējās M sērijas automašīnas izmaksas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/