Honda HR-V pārgāja uz elektrisko vilci

Honda HR-V beidzot ir saņēmis ilgi gaidīto elektrisko versiju līdz ar pāreju uz jauno trešo paaudzi. Tirdzniecībā auto nonāks 2022. gada pavasarī un būs pieejams Ķīnas, Eiropas, ASV un Japānas iedzīvotājiem. Tajā pašā laikā SUV sola konkurētspējīgākos tehniskos parametrus, kā arī atjauninātu iekšējo un ārējo dizainu.

Auto būs aprīkots ar vienu elektromotoru uz priekšējās ass, lai par pilnpiedziņu uzreiz varētu aizmirst. Motora jauda klasiskajos agregātos ir 163 ZS. un 280 ņūtonmetru griezes momentu. Tāpat modelis varēs lepoties ar pietiekami ietilpīgu 61 kWh litija jonu akumulatoru, kura ar vienu uzlādi vajadzētu pietikt 480 NEDC cikla kilometriem.


Runājot par izskatu, elektriskā versija ļoti atšķirsies no benzīna un dīzeļa līdziniekiem. Modelis iegūs futūristisku virsbūves izskatu, kā arī minimālistisku interjeru, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām.

Honda HR-V elektromobilis debitēs Ķīnā martā, pēc tam sāksies tā paplašināšana uz Vecās pasaules valstīm un Ziemeļameriku. Kas attiecas uz NVS, tad par šo reģionu datu pagaidām nav.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/