Pēc tūninga Ferrari F8 ieguva jaunas funkcijas

Ferrari F8 ir lieliska sporta automašīna, kas apvieno jaudīgus tehniskos datus un nepārspējamu, pārdomātu dizainu. Šķiet, ka modelis ir gandrīz ideāls un standarts, taču puiši no tūninga studijas Novitec vienmēr atradīs, ko vēl var uzlabot jau tā nevainojamā automašīnā.

Šī Ferrari F8 tūninga versija solās būt ārkārtīgi interesants un unikāls projekts. Šī iemesla dēļ tiks salikti tikai 15 modificētās sacīkšu kupejas eksemplāri. Protams, skaņošanas studijā galvenā uzmanība tika pievērsta barošanas blokam.


Biturbo V8 saņems ievērojamu jaudas pieaugumu, kas ir atkarīgs no mikroshēmu regulēšanas un gaisa filtru nomaiņas. Šo modifikāciju rezultātā rūpnīcas jauda ir 720 ZS. un 770 ņūtonmetru griezes moments pieauga līdz 818 ZS. un attiecīgi 903 ņūtonmetri. Tas ir vairāk nekā pieņemams šāda veida uzlabojumu rādītājs.

Kas attiecas uz ārpusi, tas palika nemainīgs, izņemot jaunos lokus un riepu komplektu. Bet modeļa interjeru var veidot pēc klienta pieprasījuma, kurš pats var izvēlēties apdares materiālus, kā arī dažādas interjera dizaina iespējas no plašā Novitec kataloga.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/