Audi QuantumScape šūnas ir pārbaudītas

Audi turpina investēt tālredzīgās elektrisko transportlīdzekļu tehnoloģijās. Koncerna inženieri nesen ziņoja, ka veiksmīgi pabeigti jaunu litija jonu akumulatoru elementu testi, kas sola palielinātu izturību un nedaudz lielāku jaudu, salīdzinot ar akumulatoriem, kas tiek izmantoti pašreizējās paaudzes elektriskajos transportlīdzekļos.

Mēs neiedziļināsimies jauno tehnoloģiju tehniskajās detaļās, jo tās var saprast tikai apmācīts lasītājs, kuram ir atbilstošas zināšanas. Teiksim tā, ka papildus izmaksām viena no galvenajām akumulatoru problēmām ir to izturība, proti, iespējamo uzlādes/izlādes ciklu skaits, pēc kuriem akumulators noteikti zaudēs daļu jaudas.


Ja mūsdienu elektromobiļi var lepoties ar akumulatoriem ar 800 cikliem, tad Audi jaunizveidotais ir demonstrējis šī parametra pieaugumu līdz 1500 cikliem. Pieaugums ir gandrīz divas reizes, kas, redz, ir diezgan labi. Turklāt viņi sola palielināt šūnu enerģijas intensitāti par 20 procentiem, kas arī ir iepriecinoši.

Kopumā Audi turpina aktīvi eksperimentēt un attīstīties akumulatoru jomā. Galu galā no šīm norisēm ir atkarīga visa zīmola nākotne un ilgtspējīga attīstība.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/