Mitsubishi Motors vēsture

Mitsubishi Motors ir plaši pazīstams gan savā Āzijas reģionā, gan Rietumu pasaules valstīs. Japānas ražotājs ir izgājis garu un līkumotu vēsturi no nezināmas rūpniecības firmas līdz vienam no lielākajiem un cienītākajiem uzņēmumiem. Zemāk mēs jums pastāstīsim par atskaites punktiem šī autoražotāja vēsturē.

Uzņēmums sāka darboties 1917. gadā. Tās dibinātājs bija rūpnieks Yataro Iwasaki, kuram piederēja kuģu būves uzņēmums un kurš vēlējās paplašināt savu ietekmes zonu topošajā vieglo automašīnu tirgū. Pirmie automašīnu modeļi no Mitsubishi parādījās jau 1921. gadā.


Sākotnēji uzņēmums koncentrējās uz kravas automašīnām un autobusiem, kas iznāca ar Fuso zīmolu, bet vēlāk sāka aktīvi strādāt pie pasažieru modeļiem. 1946. gadā Mitsubishi holdings tika sadalīts 44 neatkarīgos uzņēmumos, kas veicināja katra no tiem elastīgu attīstību atsevišķi.

Tādas leģendāras ģimenes kā Delica, Galant un Pajero parādījās pagājušā gadsimta 60. – 70. Veiksmīga pārdošana ļāva uzņēmumam aktīvi attīstīt šīs sērijas un eksportēt uz Rietumu tirgu. Šobrīd uzņēmums izstrādā jaunas tehnoloģijas un pāriet uz elektrisko vilci.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/