Audi Quattro atdzimis ar elektromotoru

Slavenā Audi sporta automašīna, kas bija īsts izrāviens rallija sacīkstēs, ir atgriezies sērijā. Mēs runājam par leģendāro Audi Quattro, kas savu dienu revolucionāri izmantoja ar iespraužamu pilnpiedziņas tehnoloģiju.

Mūsdienīgums nosaka savus noteikumus, tāpēc jaunais Audi Quattro tiks izgatavots elektromobiļa formātā. Tajā pašā laikā automašīna nezaudēs pilnpiedziņu, bet, gluži pretēji, saņems 3 pilnvērtīgus elektromotorus, kas atrodas uz modeļa abām asīm (2 motori aizmugurē un 1 priekšā). Dzinēju kopējā jauda sasniedz 816 ZS, kas ir vairāk nekā pietiekami divdurvju automašīnai.


Audi cer, ka jaunais Quattro būs cienīgs sava ikoniskā priekšteča pēctecis un savāks arī daudzas balvas reālās sacīkšu sacensībās. Lai to izdarītu, modelim ir visi nepieciešamie dati, ieskaitot aerodinamisko oglekļa šķiedras korpusu, vieglu akumulatoru bloku utt.

Automašīnas paātrinājuma dinamika būs tikai 2,5 sekundes līdz simtiem, savukārt maksimālā ātruma griesti ir ierobežoti līdz 255 km / h. Rallija sacīkstēm tas nav tik svarīgi, jo tieši ar jauno Quattro ir ideālā kārtībā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/