Volvo Concept Recharge izlaists uz jaunas elektriskās platformas

Zviedrijas kompānijas Volvo jaunā elektriskā koncepcija paver durvis ne tikai uz automobiļa gaidāmo modeļu klāstu, bet arī uz elektrisko transportlīdzekļu nākotni. Volvo Concept Recharge ir veidots uz jaunas platformas, kurai nav nekā kopīga ar pašreizējo XC40 Recharge elektrisko krosoveru C40 Recharge.

Pirmkārt, pārsteidz gan paša korpusa, gan interjera minimālistiskais dizains, kurā ir daudz brīvas vietas un mūsdienīgi skārienpaneļi. Stūre vairāk atgādina lidmašīnas stūri vai spēles kursorsviru, un elektronisko funkciju pārpilnība ļauj ērti vadīt jaunāko automašīnu, tostarp izmantojot pilnu autopilotu.


Koncepcijas ritošajā daļā ir daudz jauna, ko attēlo vairāku asinhrono elektromotoru griezums un jaunākais akumulators, kas WLTP ciklā nodrošina 650 kilometru nobraukumu. Īpaši ievērības cienīgi ir braukšanas režīmi, kas ir vērsti uz maksimālu efektivitāti un enerģijas ietaupījumu.

Kopumā Volvo Concept Recharge atstāja labu iespaidu uz sabiedrību, un daudzi elektromobiļu entuziasti atzīmēja nepārspējamo koncepcijas kvalitātes līmeni, kuru viņiem izdevās "sajust" reālas prezentācijas ietvaros. Diemžēl vēl nav zināms, kādi sērijveida modeļi tiks izlaisti uz jaunas platformas ar līdzīgu dizainu un aprīkojumu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/