Opel Vectra modeļa retrospekcija

Opel Vectra ir viens no galvenajiem Vācijas koncerna flagmaņiem, kas tika ražots līdz 2008. gadam. Eksistences laikā automašīnai izdevās pārdot miljoniem eksemplāru visā pasaulē, kā arī ieguva titulu “Gada automašīna” Eiropā, kas veidoja lielāko daļu pircēju.

Pirmā paaudze ar nosaukumu Vectra A tiek ražota kopš 1988. gada. Tajā laikā Opel sedanam bija lieliski tehniskie parametri, uzlabota pasīvā drošība un ērts interjers. Tajā pašā laikā modelim bija pieņemamas izmaksas, kas faktiski ļāva tam kļūt megapopulāram pēc iespējas īsākā laikā.


Opel Vectra B ir kļuvis par veiksmīgas automašīnas dabisku turpinājumu. Otrā paaudze parādījās 1995. gadā, un tā izceļas ar mūsdienīgu dizainu, uzlabotu salona funkcionalitāti, kā arī daudzām elastīgām konfigurācijām, kas ļāva jums izvēlēties automašīnu atbilstoši savām vajadzībām.

Jaunākā paaudze ir Vectra C. Automašīna tika pārdota laikā no 2002. līdz 2008. gadam un vairs nebija tik pievilcīga kā iepriekšējās versijas. Pie visa ir vainīgi pastiprinātie konkurenti, kuri tirgū ir izmetuši daudz lētu sedanu ar pieņemamu kvalitātes līmeni. Tādējādi, neizturot konkurenci, Opel Vectra kļuva par vēstures daļu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/