Tesla Cybertruck var vadīt ar aizmugurējiem riteņiem

Jaunais Tesla Cybertruck sērijveida pikaps saņems vairākas interesantas funkcijas, par kurām pastāstīja pats uzņēmuma vadītājs Elons Musks. Pēc izgudrotāja domām, automašīna varēs vadīt, izmantojot aizmugurējos riteņus, kuri varēs pagriezties noteiktā leņķī.

Musks paskaidroja, ka šāds risinājums uzlabotu modeļa vadāmību, padarītu to manevrējamāku (ļaujot tam pārvietoties pa diagonāli), kā arī ievērojami samazinātu pagrieziena rādiusu. Nevar teikt, ka šī tehnoloģija ir novatoriska, taču ne katrs autoražotājs uzdrošinās šo metodi izmantot sērijveida automašīnās.


Kas attiecas uz tehniskajām īpašībām, katram Tesla Cybertruck ritenim ir viens neatkarīgs elektromotors, kas ļauj precīzi noregulēt stūres leņķi, kā arī jaudu. Turklāt modelim būs vairākas citas interesantas funkcijas, kuras Musks vēl nav aptvēris.

Nesen kļuvusi zināma arī jaunā elektriskā pikapa cena. Automašīnas pamata versija maksās 39 tūkstošus dolāru, vidējā - 49, bet maksimālā konfigurācija - 69 tūkstošus. Dārga, bet vairāk nekā pieņemama inovatīvai sērijveida automašīnai.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/