Jaguar E tips demonstrē V12 motora jaudu

Jaguar E tipa sporta elektriskā automašīna ir ieguvusi jaudīgu V12 benzīna motoru ierobežotā speciālā versijā. Šis solis ir diezgan neparasts, ņemot vērā to, ka daudzi autoražotāji rīkojas tieši pretēji. Tomēr Lielbritānijas uzņēmums zina, kā iepriecināt savus prasīgos klientus, tāpēc viņi piedāvā jaudīgu un modernu sporta automašīnu ar tradicionālu motoru.

Zem modeļa pārsega ir karsts V12 motors, kas burtiski iederas tieši blakus mūsdienu Eiropas likumdošanas skarbajiem vides standartiem. Tas prasīja nopietnu domātāju darbu, kas prasīja apmēram 4 tūkstošus stundu, lai izstrādātu un nogādātu motoru reālas pilnības stāvoklī.


Papildus motoram modelis no tā priekšgājēja atšķiras ar pārveidotu interjeru un virkni citu jauninājumu. Piemēram, ir jauns virsbūves komplekts, radiatora grils un svaiga optika, kas pilnībā maina automašīnas dizainu un padara to patiesi unikālu.

Pašam jaunumam vajadzētu parādīties līdz šī gada rudenim. Tā kā kopējais modeļa eksemplāru skaits būs ārkārtīgi ierobežots, kolekcionāriem un faniem par šīs automašīnas iegādi būs jārūpējas iepriekš.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/