Ferrari 296 GTB iegūst jaudīgu V8 motoru

Ikoniskais Ferrari 296 GTB, kas sevi pierādījis kā sporta automašīnu, saņems pilnu un jaudīgu V8, nevis pašreizējo V6, ko izmanto hibrīdajā spēka agregātā. Tā vietā modelis darbosies tikai ar benzīnu, kas nodrošinās ievērojamu jaudas pieaugumu.

Jaunais dzinējs spēj piegādāt līdz 663 ZS, bet paātrinājuma dinamika ir no 2,8 sekundēm līdz simtiem. Var droši teikt, ka šis ir viens no jaudīgākajiem un tehnoloģiski modernākajiem Itālijas ražotāja dzinējiem, tāpēc daudzi eksperti jau prognozē vairākas veiksmīgas sacīkstes prestižās sacīkšu sacensībās par atjaunināto 296 GTB.


Jums vajadzētu arī cienīt astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kas tika aizņemta no automašīnas hibrīdās versijas, bet tika ievērojami pārveidota tradicionālajai benzīna vienībai. Rezultātā saķere tika uzlabota, tika pievienota pilna reversa pārnesums, kā arī saīsinātas pārnesumu attiecības.

Kopumā modelis daudzām sacīkšu komandām izskatās kā īsts paraugs, tāpēc automašīnas pārdošanas apjomi, visticamāk, būs vēl veiksmīgāki, nekā iesaka eksperti.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/