Tiek izlaists krosovers Mazda CX-50

Mazda CX-50 ir jauns moderns Japānas autoražotāja krosovers, kas plašākai sabiedrībai tika prezentēts pagājušā gada vidū. Un tagad, pēc nedaudz vairāk nekā sešiem mēnešiem, modelis beidzot sasniedza masveida ražošanu. Auto pircējiem sola šiku izskatu, kā arī labas tehniskās specifikācijas, kuras īsumā apskatīsim šajā rakstā.

Teiksim uzreiz, ka piecu durvju SUV nebūs elektromobilis. Tā vietā automašīnas spēka agregāts būs diezgan tradicionāls benzīna un dīzeļdzinēju klāsts, ko Mazda aktīvi izmanto citos savos modeļos. Nav jēgas iedziļināties šo dzinēju detaļās, jo to ir diezgan daudz.


Kas patiešām ir pelnījis uzmanību, ir krosovera izskats, iedvesmojoties no sporta motīviem. Modelis var paķert ātro un nedaudz agresīvu izskatu, kā arī visādā ziņā patīkamu interjeru, kas, neskatoties uz savu sportisko noskaņojumu, nav zaudējis komfortu un funkcionalitāti.

Tirdzniecībā jaunumam vajadzētu parādīties 2022. gada pavasara beigās. Šobrīd notiek aktīva pilotsērijas montāža, pēc kuras sāksies pilna apjoma ražošana. Modeli sola pārdot visās Eiropas valstīs, kā arī ASV un Krievijā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/