Nissan plāno uzbūvēt EV centru Lielbritānijā

Nissan plāno uzbūvēt elektrisko transportlīdzekļu rūpniecības vietu Lielbritānijā. Projekts tiek oficiāli saukts par Electric Vehicle Hub un ir moderna rūpnīca akumulatoru ražošanai un darbībai.

Tiek prognozēts, ka Lielbritānija ir viens no galvenajiem elektrisko transportlīdzekļu tirgiem, jo salu valsts valdība aktīvi turpina jaunās tehnoloģijas. Nissan gūst ievērojamu daļu ieņēmumu no savu elektromobiļu pārdošanas Apvienotajā Karalistē, tāpēc rumbas būvniecība šeit ir pilnībā pamatota.


Uzņēmumam vajadzētu radīt apmēram 6200 jaunas darbavietas, un tam būs nepieciešami arī miljards Lielbritānijas mārciņu ieguldījumi. Šāds globāls projekts pilnībā nodrošinās Nissan sēriju ar nepieciešamo infrastruktūru, kā arī jaunas baterijas.

Tiek solīts, ka pati produkcija būs pēc iespējas videi draudzīgāka. Šajā nolūkā aktīvi tiek iesaistīti alternatīvie enerģijas avoti, piemēram, saules paneļi un vēja parki. Turklāt plānots ieviest elektronisku vadības sistēmu, kas palīdzēs ekonomiskāk un efektīvāk izmantot resursus un elektrību.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/